Jakość
Portfolio
Terminologia
Przebieg współpracy
Kontakt
          W poniższych punktach przedstawiony jest wypracowany schemat współpracy zamawiający-wykonawca według którego odbywa się wykonywanie wizualizacji:


1. Kontakt
          Zamawiający kontaktuje się z wykonawcą załączając materiały niezbędne do wykonania kosztorysu i terminarza. Preferowane materiały to: rzuty i przekroje w formacie dwg, plan zagospodarowania, specyfikacja materiałów, zdjęcia oraz opis zamówienia.
           Wykonawca na podstawie przesłanych informacji przygotowuje kosztorys oraz terminarz prac. Po akceptacji kosztorysu następuje podpisanie umowy współpracy oraz rozpoczęcie prac nad wizualizacją.

2. Produkcja
           Na podstawie przesłanych materiałów rozpoczyna się produkcja wizualizacji. Pod koniec tej fazy do klienta zostaje wysłany kontrolny materiał roboczy w formie obrazów w niskiej rozdzielczości. Zamawiający przesyła akceptację lub listę uwag do wprowadzenia w wizualizacji.

3. Finalizacja
          Po przesłaniu przez Zamawiającego akceptacji następuje przekazanie wizualizacji w formie pliku w wysokiej rozdzielczości. Drogą pocztową do zamawiającego zostaje dostarczona Faktura VAT.
  Wszystkie teksty i pozostałe materiały zamieszczone na stronie są własnością Warsztatu graficznego Andrzej Gąsior. Są one chronione prawami autorskimi i innymi prawami dotyczącymi własności intelektualnej posiadanymi przez Warsztat graficzny Andrzej Gąsior. Kopiowanie i modyfikowanie tekstów jak i pozostałych materiałów zamieszczonych na stronie jest zabronione.