informacje
Portfolio

25 luty 2011     Rusza sklep internetowy Viz-People

          Po wielu miesiącach przygotowań rusza sklep internetowy www.Viz-People.com . Sklep oferuje biblioteki graficzne w formie zdjęć do zastosowań w branży wizualizacji i reklamowej.

02 styczeń 2011     Modele 3d roślin

          Oprócz pracy nad wizualizacjami mam również przyjemność tworzyć zaawansowane trójwymiarowe modele. W ostatnim czasie zakończyłem pracę nad serią roślin typu Bonsai, poniżej można zobaczyć efekt końcowy:

01 styczeń 2010     Nowy Rok

          Wszystkim Klientom, Przyjaciołom oraz Odwiedzającym życzę spełnienia marzeń w nadchodzącym roku. Niech rok 2009 będzie wypełniony sukcesami w życiu osobistym oraz zawodowym.31 grudzień 2008     Otwarcie strony informacyjnej

          W dniu dzisiejszym zostaje uruchomiony nowy dział w moim portfolio. "Nowości", czyli miejsce, w którym znajdą się informacje dotyczące mojej pracy, ciekawe doniesienia ze świata grafiki 3d oraz wszystko czym chciałbym się podzielić.  Wszystkie teksty i pozostałe materiały zamieszczone na stronie są własnością Warsztatu graficznego Andrzej Gąsior. Są one chronione prawami autorskimi i innymi prawami dotyczącymi własności intelektualnej posiadanymi przez Warsztat graficzny Andrzej Gąsior. Kopiowanie i modyfikowanie tekstów jak i pozostałych materiałów zamieszczonych na stronie jest zabronione.